Sepetim ( 0 )
Kategoriler
Yöresel çiftlik

Yöresel çiftlik

17.03.2017
Yöresel çiftlik markası olarak sizlere Kastamonu’nun en taze ve en güzel ürünlerini ulaştırmaktayız.

 

Yöresel Çiftlik Ürünler

 

Yöresel çiftlik markası olarak sizlere Kastamonu’nun en taze ve en güzel ürünlerini ulaştırmaktayız. Ürünlerimizin hepsi doğal bir şekilde üretilmekte olup, Yöresel Çiftlik etiketiyle sizlere kadar ulaştırılmaktadır.

Yöresel Çiftlik:

Yöresel ürünler arıyorsanız ve bunu en kaliteli markadan istiyorsanız, mutlaka Yöresel çiftlik ürünlerine göz atmalısınız. Ürünlerimiz arasında sofralarınızda görmek istediğiniz her türlü ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Kahvaltılık ürünler, ballar, bakliyat ürünleri gibi onlarca ürünümüze aracılığımız ile sitemizden satın alabilirsiniz. Sizde sofranızda katkısız ve doğal ürünler görmek istiyorsanız, tercihiniz Yöresel Çiftlik ürünlerinden yana olmalıdır.

Kastamonu ve çevre yörelerde üretilen en kaliteli ürünlerimizle, bugüne kadar sektörün lider markası haline gelmiş durumdayız. Sizler sitemiz üzerinden kestane balı , deli balı, çiçek balı gibi ürünlerin siparişini verdiğinizde, kısa süre içinde kapınıza kadar bunların gönderimini sağlamaktayız. Sizlere ise yalnızca istediğiniz doğal ürünün siparişini oluşturmak kalıyor. Bal gibi doğal ürünlerin ve diğer kahvaltılık ürünlere adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Kastamonu’nun en taze ve doğal ürünleri olarak; reçel, pekmez, marmelat ve Taşköprü sarımsağı gibi ürünlere de yalnızca sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkün olacaktır. Ürünlerimizin hepsi doğal bir biçimde üretilmekte olup asla katkı maddesi ve türevi şeyler içermez. Bu ise sizlere yalnızca doğal ürünlerin ulaştırılmasını sağlar. Sitemiz üzerinden siparişlerinizi oluşturarak, belirlediğiniz ödeme yöntemine göre ödeme işlemini gerçekleştirebilir. Ve doğal ürünlerin kapınıza kadar gelmesini hızlı bir biçimde sağlayabilirsiniz.

------------------------------------------------------------------------------------------------