Sepetim ( 0 )
Kategoriler
Sağlıklı ve Faydalı Köy Yumurtası

Sağlıklı ve Faydalı Köy Yumurtası

10.05.2017
Köy yumurtalarına herkes hasret kalmış durumdadır. Bembeyaz dış yapısı, sapsarı iç görüntüsüyle oldukça lezzetli bir yumurta çeşididir. Bu organik lezzete kavuşmak sadece Yöresel Çiftlik ile mümkün olacaktır.

Köy Yumurtası Satışı

 

Köy yumurtalarına herkes hasret kalmış durumdadır. Bembeyaz dış yapısı, sapsarı iç görüntüsüyle oldukça lezzetli bir yumurta çeşididir. Bu organik lezzete kavuşmak sadece Yöresel Çiftlik ile mümkün olacaktır. Üstelik artık doğal köy yumurtalarını tüketebilmeniz adına illa ki köye gitme gibi bir derdiniz olmayacak. Neden derseniz yöresel köy yumurtası isteyen kişilere özel hızlı bir şekilde teslimler yapılabiliyor. Böylelikle siparişlerinizi vermiş olduğunuz yumurtanızı sabah kahvaltılarınızda gönül rahatlığı ile yiyebiliyorsunuz. Protein bakımından son derece zengin içeriğe sahip olan köy yumurtası, bakıldığında ülkemizde ki çoğu kişi tarafından sevilerek tüketiliyor. Köy yumurtalarınız ise her daim lezzetli olduğu kadar taze bir şekilde de sunulmaktadır. Üstelik köy tatlarını özleyen kişilere özel olarak en hızlı şekilde hizmetler sağlanılmaya da devam edilmektedir.

Yöresel Çiftlik’ten Köy Yumurtası:

Her sabah yöresel ürünler arasında yer alan yumurtalarınız toplanarak tüketilmeye hazır hale getirilmektedir. A, D, E ve B grubu vitaminlerini içeren köy yumurtalarınızı kahvaltılarınızda, özel tariflerinizde kullanarak lezzetinden en güzel şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Tamamen organik olan özel üretim yumurtalarınızla artık sağlıklı yaşama adım atmaya başlayabilirsiniz. Üstelik tavukların cinsinden tutunda, gelişim süreçlerine ve yaşam alanına hemen her şeyin doğal olduğunu ve bu yüzden arzuladığınız organik köy yumurtalarınızın yenilmeye hazır olduğunu belirtebiliriz. Tamamen sağlıklı ve güvenli olarak üretimi gerçekleşmiş olan yöresel köy yumurtalarının muhteşem tatlarına sahip olabilirsiniz.

------------------------------------------------------------------------------------------------