Sepetim ( 0 )
Kategoriler
Pekmez, Marmelat ve Reçel

Pekmez, Marmelat ve Reçel

10.05.2017
Yöresel lezzetler arıyorsanız, Yöresel Çiftlik ürünlerinden daha iyi bir seçenek yoktur.

Yöresel Çiftlik Pekmez, Marmelat ve Reçel

 

Yöresel lezzetler arıyorsanız, Yöresel Çiftlik ürünlerinden daha iyi bir seçenek yoktur. Kastamonu’da köylerde üretilen bu ürünler sofralarınıza lezzet ve sağlığı getiren doğal ürünlerdendir.

Yemeklik olan ürünlerin yalnızca doğal ve taze olanlarını tercih etmelisiniz. Hem sağlığınız hem lezzet açısından en iyisi bu olacaktır.  Pekmez, marmelat ve reçel ürünlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Doğal Ürün Çeşitleri:

Pekmez çeşitleri arasında; keçiboynuzu pekmezi, beyaz dut pekmezi, karadut pekmezi, elma pekmezi, üzüm pekmezi ve ahlat pekmezi seçenekleri bulunur. Pekmezin faydalarının hemen hemen herkes farkındadır. Özellikle bu ürünler doğallardan seçildiğinde, tam olarak katkısız ve kaliteli pekmez seçeneklerine ulaşmış olacaksınız. Bunun için yine yöresel ürünler tercih etmeniz gerekir.

Marmelat çeşitleri arasında; kuşburnu marmelatı ve üryani eriği marmelatı dışında çok çeşitli ürünleri görebilmeniz ve bunları uygun fiyatlarla satın alabilmeniz mümkün olacaktır. Bunun için yine sitemizde bu ürünleri markamızdan almanız gerekir. Sizlere dünden bugüne en taze ve doğal ürünleri ulaştıran firmamız, zengin ürün çeşitlerine sahiptir. Kısa zamanlarda doğal ve yöresel ürünlerin kapınıza kadar gelmesini istiyorsanız, yalnızca markamızı tercih etmelisiniz. Ayrıca pekmez, marmelat ve reçel kategorisi ürünlerimiz arasında; pestil, elma ekşisi, kızılcık(kiren) ekşisi göreceğiniz diğer ürünler arasındadır. Bu şekilde pestil gibi ürünlerimizi sitemiz üzerinden alabilmek için, yalnızca sepete ekle seçeneğine tıklayıp, ödeme yöntemini belirlemeniz gerekecektir.

------------------------------------------------------------------------------------------------