Sepetim ( 0 )
Kategoriler
Kastamonu Çekme Helva

Kastamonu Çekme Helva

24.04.2017
Yöresel ürünler için Yöresel Çiftlik adresi yeterli olacaktır. Köylerde üretilen bu ürünler, hiçbir işleme uğramadan sadece ambalajlanarak sizlere kadar ulaştırılır.

Kastamonu Çekme Helva

 

 

 

Kastamonu Çekme Helva, yöresel ürünler için Yöresel Çiftlik adresi yeterli olacaktır. Köylerde üretilen bu ürünler, hiçbir işleme uğramadan sadece ambalajlanarak sizlere kadar ulaştırılır.

Ürünlerimiz arasında bulunan helva ve tatlı ürünleri de aynı özenle ve deneyimle üretilen ürünler arasındadır. Bunların siparişini kısa sürede oluşturabilirsiniz. Siparişi verilen ürünlerin hızlı bir şekilde kapınıza kadar gönderimi yapılır.

 

 

Helva ve Tatlı Ürünleri

Kastamonu Çekme Helva, yöresel Çiftlik markasıyla helva ve tatlı kategorisinde onlarca ürüne ulaşabilirsiniz. Ürünler arasında; çekme helva çeşitlerini, sade, fıstıklı, tereyağlı olarak alabilirsiniz. Ayrıca İnebolu helvası ürününe de sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Seçiminize göre bu ürünleri 100 gr, 250 gr,370 gr, 500 gr ve 750 gr olarak alabilirsiniz. Taze olan helva çeşitlerini sepete ekle veya hemen al seçenekleriyle anında alabilir ve tarafınıza gönderimini sağlayabilirsiniz. Kastamonu’nun özel lezzetleri olan bu helvalar, kısa sürelerde ambalajlarıyla kargo aracılığıyla sizlere iletilecektir. Bunun için yöresel ürünlerin siparişlerini oluşturmanız yeterlidir. Yine kendi damak tadınıza göre, zengin çeşitler arasından istediğiniz ürüne karar verebilirsiniz. Kendi zevkinize göre çekme helva fıstıklı gibi seçeneklere bu şekilde ulaşabilirsiniz. Sektörde alanının en iyisi haline gelmiş olan Yöresel Çiftlik markası, artık doğal ve sağlıklı ürünlere kolay şekilde ulaşabilmeniz için 7 gün 24 saat sitesinden siparişleri kabul etmektedir. Sizlerde hem kaliteli, hem lezzetli helva ve tatlı seçeneklerine tek siparişle kolayca ulaşabilirsiniz.

------------------------------------------------------------------------------------------------