Sepetim ( 0 )
Kategoriler
Bal

Bal

18.03.2017
Kastamonu’da üretilen yöresel ürünler ile sofralarınıza sağlık katmaktayız.

 

Yöresel Çiftlik Ballar

 

Kastamonu’da üretilen yöresel ürünler ile sofralarınıza sağlık katmaktayız. En sağlıklı bal çeşitlerine yalnızca firmamız ile ulaşabilmeniz mümkün olacaktır.

Sizlerde balda sağlık ve kalite arıyorsanız, mutlaka Yöresel Çiftlik ürünlerini tercih etmelisiniz. Ballar büyük bir özenle üretildikten sonra katkısız olarak sizlere ulaştırılmakta ve %100 doğal olarak adreslerinize kadar teslim edilmektedir.

Yöresel Çiftlik Bal Çeşitleri:

Ürünler arasında damak zevkinize yönelik her türlü bal çeşidini görmeniz mümkündür. Doğal bir biçimde üretilen bu bal çeşitlerinin, sağlığımıza bilinen pek çok faydası bulunur. Başta sinir hastalıkları olmak üzere, yüksek tansiyona, akciğer hastalıklarına, bademcik iltihaplarına kadar çok çeşitli konularda faydaları bulunur. Bunları düzenli olarak tüketmeniz sırasında, bu sorunlara karşı korunmuş olacaksınız. Özellikle bunun için yöresel ürünler tercih etmeniz gerekir. Çünkü ancak bu şekilde gerçek bir bal yemiş olacaksınız. Bunu ise yalnızca Yöresel Çiftlik ürünlerini tercih ettiğinizde elde etmiş olacaksınız. Sitemizde satılan bal çeşitleri arasında; çiçek balı, deli balı, kestane balı seçeneklerini bulabilirsiniz. Bunlar köylerde üretilmiş olup, bizzat üreticilerden alınmaktadır. Hiçbir şekilde ürünlere katkı ve yapay maddeler eklenmez. Sizlerde yalnızca doğal köy ürünleri yemiş olursunuz. Sitemiz üzerinden almak istediğiniz ürünü yalnızca sepete ekle seçeneğiyle kolayca alabilir ve siparişini bu şekilde oluşturabilirsiniz. Kısa süreler içinde ürünler kapınıza kadar ulaştırılacaktır. Bu şekilde başka ürünler de aramanıza gerek kalmayacaktır.

------------------------------------------------------------------------------------------------