Sepetim ( 0 )
Kategoriler
Bakliyat ve Kuru Gıda

Bakliyat ve Kuru Gıda

10.05.2017
Yöresel ürünler arayanlar için en iyi tercih Yöresel Çiftlik ürünleri olacaktır. Firmamız uzun zamandır sektörün içinde bulunan bir firmadır.

Yöresel Çiftlik Bakliyat ve Kuru Gıda

 

Yöresel ürünler arayanlar için en iyi tercih Yöresel Çiftlik ürünleri olacaktır. Firmamız uzun zamandır sektörün içinde bulunan bir firmadır. Tecrübesi ve bilgisiyle sizlere en kaliteli ürünlerin ulaştırılmasını sağlar. Ürünlerimiz arasında bakliyat ve kuru gıdaları da görmeniz mümkündür. Bu ürünlerin üretimi bizzat Kastamonu’da üreticilerden sağlanmaktadır. Daha sonra ambalajlanarak sizlere Yöresel Çiftlik markasıyla ulaştırılmaktadır. Doğal ve yöresel olan gıdalar arıyorsanız, başka hiçbir yere uğramadan sadece ürünlerimizi tercih etmeniz yeterlidir.

Bakliyat ve Kuru Gıda Çeşitleri:

Enerjimizin çoğunu gıdalardan aldığımız karbonhidratlarla sağlarız. Bunların tüketimine bu yüzden sürekli olarak devam etmemiz gerekir. Karbonhidrat açısından en zengin gıdalar ise bakliyat ürünleridir. Bakliyat ürünlerini sitemizden görebilir ve siparişlerini oluşturabilirsiniz. Bu ürünlerimiz arasında tosya pirinci bulabilirsiniz. Tosya pirinci çok büyük bir enerji kaynağıdır. Zengin potasyum içerir ve glüten içermez. Aynı zamanda kalp basıncı değerlerinin de düzenlenmesini sağlayacaktır. Yöresel Çiftlik farkıyla tosya pirincini sarı kılçık veya pilavlık olarak alabilirsiniz. Bakliyat ürünleri arasında tarhana çeşidini de görmeniz mümkündür. Tarhanada aynı şekilde köylerde üreticisinden alınmakta olup, en doğal ve hijyenik şekillerde üretilmektedir. Bu şekilde tarhanayı hiç yapmak zorunda kalmadan, sitemiz aracılığıyla satın alabilirsiniz. Ayrıca bakliyat ürünleri arasında, kabuklu ceviz, sarımsak ve siyez bulguru seçeneklerini de görebilirsiniz. Bunların siparişini çok rahat bir şekilde oluşturup, hızlı bir biçimde kapınıza kadar ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

------------------------------------------------------------------------------------------------