Sepetim ( 0 )
Kategoriler

Toplam 25 blog | 1. Sayfa
Siyez bulguru nedir Siyez bulgurunun faydaları nelerdir?
11.03.2021
İşlenmemiş buğdaya benzeyen siyez bulguru da kastamonu siyez buğdayından elde edilmektedir. Kastamonu ülkemizde siyez bulguru yetiştirilen yerlerden biridir. Siyez bulgur, İhsangazi, Seyitgazi, Seydın ve Devrekani gibi Kastamonu yöresinde yetiştirilmektedir.
Siyez Bulgur Pilavı
12.03.2019
Siyez Bulgur Pilavı yapılışı
Siyez Bulguru faydaları Nelerdir
22.01.2018
Siyez buğdayı, 14 kromozom olarak genetik olarak en basit buğday çeşididir.
Kastamonu siyez bulguru nereden alınır
20.01.2018
Siyez buğdayı ülkemizde genetiği bozulmamış tek erkil buğday türüdür. Yapısında 14 kromozom sayısıyla genetik olarak bilinen buğday çeşididir.
Tarhana Satışı
22.06.2017
Tarhana Türk mutfaklarının vazgeçilmezleri arasında gösterilir. Hem lezzetli, hem şifalı olan bu çorbanın yapımı ise o kadar kolay değildir. Ev ortamlarında tarhana yapımı mümkün değildir. Bunun için yalnızca geniş alanları seçmek gerekir. Üstelik usta işi olmayan tarhanalar lezzetli olmayacaktır.
Simit
22.06.2017
Yöresel Çiftlik kalitesiyle, en sağlıklı ve doğal ürünlere ulaşabilirsiniz. Ürün çeşitlerimiz arasında simit çeşitleri de bulunur. Bunlar arasından susamlı veya susamsız olarak tercihinizi yapabilirsiniz
Turşu ve Salamura Ürünleri
22.06.2017
Firmamız yöresel ürünler konusunda alanında en iyisi haline gelmiş durumdadır. Yöresel Çiftlik markası adı altında, en doğal ürünleri bulabileceksiniz. Sizlerde köylerde üretilen yöresel ve sağlıklı ürünler arıyorsanız, sizler için en iyi tercih Yöresel Çiftlik olacaktır.
Unlu Mamüller
22.06.2017
Yöresel Çiftlik firması, doğal köy ürünleri üretmektedir. Bu ürünleri Kastamonu ve çevresinde üreterek tüm Türkiye’ye ulaştırmaktadır. Eğer sofralarınızda kalite ve tazeliği bir arada görmek istiyorsanız tercihiniz Yöresel Çiftlik’ten yana olmalıdır.
Yöresel Çiftlik Ürünler
10.05.2017
Yöresel çiftlik markası olarak sizlere Kastamonu’nun en taze ve en güzel ürünlerini ulaştırmaktayız.
Pekmez, Marmelat ve Reçel
10.05.2017
Yöresel lezzetler arıyorsanız, Yöresel Çiftlik ürünlerinden daha iyi bir seçenek yoktur.
------------------------------------------------------------------------------------------------